מרפסת מעוצבת

0
222
קרדיט - Canva

חושבים לבנות בבית החדש מרפסת מעוצבת? רוצים להוסיף מרפסת לבית קיים? זו לא בעיה. אלדד יזמות פועלים בתחום כבר שלושים שנה. נשמח לעזור לכם לבנות את המרפסת המושלמת עבורכם. בהתאם למאפייני הנכס והצרכים שלכם. רוצים לשמוע עוד? המאמר הבא הוא בשבילכם.

למה לבנות מרפסת מעוצבת

בני האדם מאז ומעולם שאפו לחיות את החיים במלואם. הקמה של מרפסת מעוצבת תורמת לשיפור איכות החיים במגוון דרכים.

  1. היא מרחיבה את הבית: במרפסת אפשר לארח חברים, לשבת רגע לדייט זוגי בשקיעה או פשוט לנשום רגע אוויר נקי שניה לפני שהיום מתחיל.מרפסת מעוצבת היא המקום בו תוכלו להרגיש כאילו הבית מתרחב, גם אם בפועל לא הגדלתם את הבית באופן משמעותי.
  2. זה המקום להביט על השמש ולנשום קצת אוויר: אנחנו חיים בעולם רווי מתחים. מחקרים הוכיחו כי יציאה לאוויר הפתוח, שהיה תחת קרני השמש ונשימה של אוויר נקי לריאות, אפילו שתי דקות בכל יום, מעלה תחושה של שקט נפשי. שקט נפשי דרוש לנו כדי שנוכל לנהל את חיינו ביעילות וכדי שנצליח להישאר יצירתיים במקום העבודה ובחיינו הפרטיים.
  3. כל אחד צריך קצת ירוק בעיניים: צמחים רבים לא יכולים לצמוח בלי אור. מרפסת מעוצבת, מרפסת שמש בפרט, זה המקום להניח בו עציצים, פרחים וצמחים, אשר ינקו עבורינו את האוויר מפחמן ויוסיפו חמצן איכותי אותו ננשום עמוק לריאות.

איך בונים מרפסת בשלושה שלבים

בשלב הראשון נשמח לשוחח עמכם ולהבין את הצרכים שלכם. בשלב המקדים נשרטט תוכניות אותן תוכלו להגיש למועצה המקומית כדי לקבל את אישורי הבניה הדרושים לכם עבור הבניה. נחליט מאילו חומרים נבנה את המרפסת, באיזה גודל זו תהיה והיכן היא תמוקם ביחס לחדרים השונים בבית.

בשלב השני נקים את המרפסת הלכה למעשה. את העבודה נעשה במהירות אבל בלי לוותר על הפרטים הקטנים. אנחנו נקפיד על הגימור הסופי גם משום שזו הדרך שלנו לשמור על הביטחון שלכם. גם משום שאנחנו רוצים לספק לכם שירות אשר ישמש אתכם בעוד שנים רבות.

בסוף, כל שתדרשו לעשות הוא להניח ריהוט למרפסת ולמלא אותה בעציצים על פי טעמכם האישי.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן