טיפול בטרמיטים

0
264
טיפול בטרמיטים
קרדיט: קנבה

אתם אולי לא מכירים אותם, אבל מדובר על חרקים קטנים אשר עלולים בקלות לעשות לא מעט נזק אצלכם בגינה והם אלו אשר יכולים לעשות לא מעט נזק בעיקר כאשר מדובר על פריטים עשויים מעץ. הטרמיטים חיים בגינה. לכן, הם נפוצים בעיקר בבתים צמודי קרקע. כדאי לדעת, הטרמיטים לכשעצמם לא מסוכנים לבני האדם. כלומר, טיפול בטרמיטים הוא לא משהו אותו אנחנו צריכים לעשות בדחיפות כמו היו אלו פרעושים או פשפשים. אבל אנחנו כן נרצה לטפל בתופעה לפני שאלו פשוט יעשו נזק בבית אותו יהיה קשה מאוד לתקן. רוצים לשמוע עוד על טיפול בטרמיטים? נסביר לכם הכל בהרחבה ממש עכשיו.

איך תוכלו לזהות את הטרמיט

טיפול בטרמיטים רלוונטי כמובן אם יש לכם טרמיטים. אלו מזכירים קצת נמלים לבנות עם כנפיים. אבל יותר מהכל, אם אתם רואים מוצרים מעץ אכולים, יכול מאוד להיות כי מדובר על טרמיט. אגב, אם יש לכם מזל, אתם קודם תראו את הצמחים בגינה או העץ ששתלתם, מתמלא בחורים קטנים המסמנים לנו כי מדובר על טרמיטים בהם יש לטפל במהירות. אגב, נקודה נוספת אליה כדאי לשים לב, טרמיטים משאירים אחריהם שובל לח המלא בבוץ בדרך כלל. כך שאם יש 'עקבות', ליד רהיט מעץ פגוע, ככל הנראה מדובר על טרמיטים.

איך מבצעים טיפול בטרמיטים

קודם כל חשוב להזמין את המדביר ולערוך מולו תיאום ציפיות. חשוב להציף את הבעיות ולשמוע ממנו מה יש לו להגיד. פעמים רבות יהיו לו רעיונות או מחשבות אשר לא בהיכרח הייתם חושבים עליכם לבד. בהמשך, המדביר יפזר חומר רגיל בין החרכים של העץ עצמו. כמובן, אפשר לבצע טיפול טרמיטים שנתי, כזה שיעזור לנו למנוע התפתחות של טרמיטים בפעמים הבאות.

להזמין עוד היום מדביר מקצועי

אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה ישמח להגיע אליכם ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. לאמיר יש הרבה מאוד ניסיון, כמו גם מכשור מתקדם המסייע לו בתהליך העבודה. אצל אמיר תקבלו מענה מקצועי, מהיר, לכל מה שאתם צריכים. לפרטים נוספים, מוזמנים ליצור קשר בטלפון או דרך האתר.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן