בדק בית

0
64
בדק בית
קרדיט: קנבה

שוק הנדל"ן בישראל מתקשה לצאת מן המשבר הקשה שפוקד אותו ומי יודע לאן זה יתפתח, אולם עסקאות נדל"ן עדיין נסגרות בישראל בקצב לא רע בכלל. רכישת דירות חדשות ויד שניה היא חלק מהווי החיים בארץ, הביקושים גוברים ואינם חושבים לרדת, ולמרות שההיצע ממש אינו מספק את הצורך הלאומי דירות ובתים בכל סדר גודל היא עניין שבשגרה במשרדי התיווך והנדל"ן. כל אחד יודע שיש אנשי מקצוע מסוימים שהוא זקוק לעזרתם בעת פעולת רכש של בית חדש, אולם מעניין שדווקא אחד השירותים החשובים ביותר עשוי להיזנח וזה עלול לעלות ביוקר, פשוטו כמשמעו. מדובר באנשי מקצוע בתחום בדק בית. בדק בית משמעותו עבודת בדיקה וחקירה יסודית של הנכס הנדל"ני להערכת שווי, סיכונים, ליקויים וחסרונות. חברת אינספקט  מציעה ללקוחותיה את מיטב אנשי המקצוע בתחום, וזוכה לחסוך להם עוגמת נפש עצומה, הוצאות כלכליות בלתי משוערות, נזקים ברכוש ואפילו למנוע פגיעות בנפש.

מהו בעצם בדק בית

בדק בית הוא תהליך בדיקה יסודית, מעמיקה ומקיפה, של נכס נדל"ן. כל אחד מבין שבקניית נכס משמעותי יש צורך לבצע בדיקה מקצועית לפני התשלום, כך נוהגים ברכישת רכב, כך נוהגים ברכישת מכונות בעלות גבוהה, ועוד. על אחת כמה וכמה בתחום הבניה, בו עשויים להיות כל כך הרבה מהמורות והבעייתיות היא עצומה, כאשר לעיני הרוכש פעמים רבות לא נראה דבר מה חריג או תקול. מדובר בהמון פרטים קטנים וגדולים, החל מפגמים בבטיחות הבניה, יציבות, יסודות ועמידות חומרים, עמודים מספקים, וכל מה שקשור בהנדסת הבטיחות של המבנה, עובר דרך אינסטלציה ומערכות שונות המורכבות בנכס הנדל"ני שעשויות להתגלות מאוחר יותר כנוטות להזדקק לתחזוקה וטיפול מורכבים ומרובים, מערכות ישנות, פגומות, צנרת שאינה עמידה ועוד.

בדק בית מקצועי

בדק בית מקצועי הוא כזה המבוצע ביסודיות ובאחריות מלאה על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים ורב תחומים, בהם למדו להכיר את השטח, את נקודות התורפה של נכסים, את התחומים בהם נוטים קבלנים ומתווכים להעלים מידע ולהסתיר מעיני הלקוח נתונים משמעותיים, ועוד. ובהסתמך על כל אלו לבצע עבודת בדק בית יסודית ומקיפה שתוכל להבטיח רוגע מלא.

זקוקים לבדק בית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן