שחרור ממעצר

0
121
קרדיט: Canva

בלתי ניתן להכחיש את העובדה שמעצר הוא חוויה קשה. אפשרות השחרור ממעצר תלויה בגורמים שונים, לרבות התקדמות החקירה ועילת המעצר. לנוכחות עורך דין יש חשיבות מכרעת בנוגע לשחרור ממעצר של חשוד בחשד לעבירה כלשהי. משך המעצר הוא תקופה קריטית שכן היא כרוכה בחקירות מתמשכות, וחיוני לקבל הדרכה של עורך דין מנוסה בתקופה זו. בנוסף, מצבו הנפשי של הלקוח הוא לרוב שביר, המצריך תמיכה רגשית.. שקמה אדרי משרד עורכי דין עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

שחרור ממעצר – בתנאים שונים

שחרור ממעצר אפשרי בתנאים שונים. אמנם מעצר הוא ללא ספק חוויה מאתגרת ולא נעימה עבור העצור, אך חשוב להכיר בכך שהוא משמש הליך חקירה שנועד למנוע שיבוש החקירה או להבטיח את שלומם של אחרים. בזמן המעצר, העצור נחשב לחשוד, יחד עם זאת, אין להכחיש כי מעצר, מעצם טיבו, כרוך בפגיעה משמעותית בחופש התנועה של הפרט ובזכותו לחירות. כתוצאה מכך, קיימים חוקים ונהלים ברורים ומחמירים שנועדו למנוע הפרות בלתי מוצדקות של זכויותיו של העצור. מעצר משפיע לרעה כמעט על כל אחד, ובמיוחד, כאשר הוא חווה אותו לראשונה. כל אחד יכול להיקלע לסיטואציה הזאת בנסיבות שונות. לעיתים בטעות, ולעיתים כי הוא נחשד בביצוע עבירה פלילית כזו או אחרת, עורך דין מנוסה יוכל להקל בתנאי המעצר ואף לבקש מהשופט חלופה למעצר. הוא יכול לעשות זאת באמצעות הוכחה שאין ראיות מוצקות לעבירה, להצביע על כך שהחקירות נעשו באופן בלתי חוקי ועוד. הוא יכול לבקש הקלה בשל נסיבות משפחתיות ואחרות, התחשבות במצב בריאותי, נפשי, ולשחרורו תמורת הפקדת סכום כסף, ערבות בנקאית, מתן התחייבות שלא לייצור קשר עם מעורבים אחרים בפרשה והסכמה להגבלות נוספות.

משרד עם יכולות מוכחות

שקמה אדרי משרד עורכי דין מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, הקשבה והפנמה, ייצוג וליווי ועוד. מנהלת אותו עורכת דין בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחויות, ממתן שירותים מוצלחים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. היא תשמח להעמיד יכולותיה המוכחות לנוספים.

האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

 טלפון ליצירת קשר: 054-5238646.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן