קורס קואוצינג

0
155
קורס קואצינג
credit:freepik

מי שניחן בהבעת אפתיה לאנשים אחרים ומוצא את עצמו עם הרבה עצות טובות שיכולות לעזור לאחרים כאשר הם נמצאים במצב של קושי או משבר יכול לשקול את האפשרות של חיפוש קורס קואוצינג כדי שיוכל להיות מוכשר ומוסמך כמאמן אישי וכך יהפוך את התשוקה או התחביב הזה למקצוע של ממש. אנשים רבים כיום נעזרים במאמנים אישיים על מנת להתגבר על קשיים, מכשולים או תקופות פחות טובות בחיים שלהם ולכן תמיד יהיה ביקוש גבוה לשירות שכזה. יש מי שיחפש קואוצ'ר אישי לחיים באופן כללי ויש מי שיחפש קואוצ'ר שיסייע לו למצוא את הכיוון התעסוקתי הבא שלו.

מה לומדים במהלך קורס קואוצינג?

חלק לא מבוטל מהעבודה של מאמן אישי יהיה קשור לעידוד, למציאת המילים הנכונות והמתאימות ביותר כדי לסייע לאדם אחר למצוא בתוכו את הכוחות הפנימיים להניע את עצמו קדימה וכמובן להחזיר לעצמו את האמונה שהוא מוכשר, חכם ומסוגל לבצע פעולות, גם מורכבות או מאתגרות. קורס קואוצינג מרכז בתוכו גם נושאים כלליים שאפשר להציע לכל אחד בנמצא במשבר וכמובן דרכים וכלים נוספים שבעזרתם אפשר יהיה להתאים רעיון לפתרון עבור כל אדם בכל מצב. כך לאחר הקשבה מלאה אפשר להציע רעיון לפתרון עבור כל אדם שנמצא בכל מצב שהוא. יש מי שיחזור לעצמו מהר ויש מי שיצטרך ליווי ארוך יותר.

החשיבות של קואוצ'ר אישי

חשוב להבין שיש אחריות גדולה שמוטלת על כתפיו של מאמן אישי שאדם שחווה משבר פונה אליו. הוא מהווה עבור המתאמן שלו דמות משמעותית שיכולה לעשות את ההבדל בין הקושי שהוא חש לבין ראיית הטוב והחיובי שהמאמן יביא איתו. קורס קואוצינג לא מתאים לכל אחד אבל מי שהקורס הזה כן יכול להתאים לו יכול למצוא את עצמו במצב אמיתי שבו הוא משנה חיים של אנשים ולתחושת הסיפוק האדירה הזאת אין שום תחליף.

מתעניינים בקורס קואוצינג? תוכלו למצוא מסלולים שמתאימים לכם בכיוונים, בית הספר להכשרת מאמנים, בית ספר עם ניסיון רב ואינספור בוגרים שעובדים כקואוצ'רים בכל רחבי הארץ.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן