נגר מומלץ

0
200
credit Pixabay

רהיטי קטלוג מאלצים אותנו לא פעם להתאים את עיצוב הבית למידות סטנדרטיות או לצבעים מסוימים. אנחנו כאן בכדי לומר לכם לאתם לא חייבים להתפשר. כאנשים ייחודיים אתם רוצים בוודאי לרהט את הבית שלכם עם ריהוט איכותי שמחזיק מעמד שנים רבות ומציג את הסגנון האישי שלכם. עם נגריית לה מדרה לא יהיה לאיש מהחברים רהיט זהה לזה שלכם. כל הרהיטים מיוצרים על פי הזמנה אישית בנגרייה ומתבססים על שימוש במיטב חומרי הגלם עם דגש על עץ מלא איכותי ועמיד.

איך מוצאים בקלות נגר מומלץ שמתאים לכם?

בכל פעם בה אנו מחפשים נגר בעבור משימה ספציפית עלינו לוודא שבחרנו בנגר עם ניסיון ספציפי בפרויקטים דומים. כך למשל, נבחר בעבור בניית מטבח נגר שיש לו ניסיון רב בבניית מטבחים בדירות דומות. לא כל נגר מומלץ מתאים לכם. נגר שמתמחה בתחום יידע להתמודד עם אתגרים, לפתור בעיות ולשלב במטבח שלכם את כל החידושים. הקפידו לבדוק את תחומי ההתמחות של הנגר מראש ותחסכו לעצמכם זמן וכסף.

איזה עץ מתאים לכל פרויקט?

בהעדר ניסיון ויידע בתחום הנגרות כדאי להתייעץ עם הנגר בבחירת סוג העץ המתאים ביותר לכל רהיט. עבודה עם עץ מלא מבטיחה עמידות לשנים רבות יחד עם אפשרות לחדש את הרהיט ולצבוע אותו בעתיד בכל צבע שתבחרו. לכל עץ יש תכונות משלו כך שכדאי להקשיב לנגר ולסקור את היתרונות והחסרונות של העץ שבחרתם.

נגר מומלץ לתיקון רהיטים

שדרוג ותיקון של רהיטים קיימים תורם לשמירה על הסביבה ועל הכיס שלכם. אם יש לכם בבית פריטי ריהוט שאפשר לחדש או לתקן – אין הכרח למהר לרכוש ריהוט חדש. נגר מנוסה יידע לומר לכם האם הרהיט בר שיפוץ והאם כדאי להשקיע בתיקון. לא כל הנגרים עוסקים גם בשיפוץ ותיקון רהיטים, חשוב לדעת לפנות אל נגר מומלץ שיש לו ניסיון, כלים מתאימים וסבלנות.

נגר לחידוש מטבח קיים

פעמים רבות מטבחים תקינים לחלוטין מוחלפים רק מטעמי עיצוב. אם אתם מעוניינים לרענן את עיצוב המטבח מבלי להיקלע להוצאה כספית גבוהה, נגריית לה מדרה מציעה חידוש חזותי של המטבח הקיים שכולל החלפת דלתות לארונות ותוספת של אלמנטים חדישים. מטבח מחודש צפוי להחזיק מעמד למשך 10 שנים ויותר. התקשרו כבר עכשיו 050-6671231

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן