מערכת מיזוג vrf

0
97
קרדיט: Canva

מערכת מיזוג vrf היא הקשה ביותר להתקנה מבין כל סוגי המזגנים השונים. אבל בניגוד למערכות מיזוג אחרות, היא חסכונית, מתקדמת ומשתלמת ביותר. אם אתם מעוניינים להתקין מערכת מיזוג, חשוב לוודא כי אתם מקבלים שירות מחברה אמינה בעלת מוניטין טוב. חברת קידמת המיזוג מספקת לכם התקנה מקצועית של מערכות VRF מהחברות הטובות ביותר, תוך עמידה בתקני בטיחות המחמירים ביותר.

במה שונה מערכת מיזוג VRF ממערכת VRF מיני?

מערכת מיזוג -VRF נוצרה כדי להיות גמישה וניתנת להרחבה לפי הצורך. ניתן להשתמש בה לחיבור חללים גדולים, מדירות ארבעה חדרים ועד עשרות אלפי מ"ר של בנייני משרדים ואזורי עסקים. ניתן לקשר הרבה יחידות פנימיות ליחידה החיצונית, וניתן לשלוט בכל אחת בנפרד. מערכת מיני -VRF טובה לבתים שבהם יש כללים לגבי היכן ניתן להקין את היחידה החיצונית. ניתן לשים את היחידה החיצונית במרפסת השירות למשל. ניתן לקשר את המדחס החיצוני לעד 16 יחידות פנימיות, שלכל אחת מהן יש שליטה משלה.

יתרונות מערכת VRF החדשנית

על ידי התקנת מערכת vrf אתם יכולים לנצל מספר יתרונות חשובים, כגון:

ניתן לחסוך עד 50% בחשבון החשמל החודשי שלכם.

גם היחידות בתוך הבית וגם היחידה המרכזית בחוץ יכולות לעבוד יחד בשקט.

לוח בקרה שומר על הטמפרטורה בכל חדר.

מערכת מיזוג VRF נחשבת לאחת היציבות והאיכותיות בעסקי המיזוג.

ניתן להפעיל את המערכת על שני מצבי טמפרטורה שונים בו זמני בחללים שונים.

האם כדאי לכם לקנות מערכת VRF?

גם עלות קניית מיזוג VRF וגם עלות התקנת מערכת ה-VRF גבוהה יחסית. בגלל זה, ישראלים רבים מתלבטים אם כדאי או לא כדאי לקנות מערכת VRF. התשובה היא חד משמעית כן. הסיבה לכך היא שהמערכת תחסוך לכם הרבה כסף בחשבון החשמל שלכם לאורך זמן, מספיק כדי לכסות כמחצית מהאנרגיה המשמשת את המזגן שלכם. חוץ מזה, כמו שכבר צוין, למערכת זו יש הרבה יתרונות. עם מזגנים קטנים מרכזיים, לא ניתן להגדיר טמפרטורות שונות לכל חדר. זה מקשה על אנשים להסכים כמה חזק המזגן צריך להיות. בעיה זו אינה מתרחשת עם מערכות VRF מכיוון שלכל חדר שבו ממוקמת יחידה פנימית יכולה להיות מוגדרת טמפרטורה משלו לקירור ולחום. מערכת VRF היא אחת ממערכות המיזוג החדישות מסוגה שתוכלו לקנות היום. כיום זו הדרך הטובה ביותר לקרר דירות ובתים עם יותר מחדר אחד, תוך חיסכון של אלפי שקלים בשנה. מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? צרו קשר עם קידמת המיזוג.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן