השכרת פלזמות

0
23
קרדיט - Canva

הקרנה של משחקי ספורט או הופעות בבר מקומי, אירוח ערב סרט מפנק עם כל החברים והמשפחה, או עריכת כנס עסקי עם לקוחות פוטנציאליים, כולם מצריכים דבר אחד מרכזי שהוא המסך. השכרת פלזמות, טלוויזיות או כל סוג אחר של מסך לאירוע, יכולה לחסוך מכם הרבה כסף ומאמץ. חברה מובילה בתחום לא רק תספק עבורכם פלזמה מקצועית מתוצרת איכותית, אלא גם תציע את כל השירותים הנלווים. שילוח ולוגיסטיקה, התקנה וחיבור ושינוע הציוד בחזרה בסוף האירוע, וכמובן, שירות תיקון תקלות זמין וציוד גיבוי מקיף כדי לדאוג שהמסכים יעבדו לאורך האירוע כולו, כולם כלולים במחיר ההשכרה המקיף.

יתרונות נוספים של השכרת פלזמות

מלבד המחיר, השכרת פלזמות או כל סוג אחר של מסך חוסכת מכם גם את הצורך להתפשר על סוג מסך אחד לאירוע או מספר אירועים אותם אתם מעוניינים לקיים. המסכים מגיעים בגדלים שונים שניתן להתאים לכל צורך – את המסך ניתן לתלות על הקירות, להעמיד על סטנד בגובה מסוים, או להרים לגובה רב באמצעות סטנדים ייעודיים. השכרה של מסך יכולה לשמש לכל דבר החל מהקרנת מצגות והעלאת משתתפים הנמצאים באזורים אחרים במהלך כנסים, אירועים עסקיים והשתלמויות, הקרנת הופעות ומשחקי ספורט באירועים חברתיים ופסטיבלים ואפילו הקרנת סרטונים ותמונות בצורה איכותית באירועים משפחתיים.

בואו להעלות את האירוע שלכם רמה אחת מעל כולם

מארגנים אירוע יצירתי ומלהיב ומחפשים השכרת פלזמות איכותיות במחיר משתלם? בחברת מימדים תוכלו למצוא את החבילה השלמה. מגוון רחב של מסכים להשכרה, מסכי לד איכותיים, מסכי טלוויזיה ברזולוציות גבוהות, פלזמות ומקרנים ענקיים, המגיעים יד ביד עם ציוד גיבוי, תמיכה טכנית ושירות מסביר פנים. עם השירותים שאנו מספקים והדגש אותו אנו שמים על עמידה בלוח הזמנים, לא תצטרכו לדאוג לדבר. צוות המומחים שלנו יעזור לכם לבחור את תצורת המסכים המתאימה ביותר לצרכי האירוע, תדאג לשינוע ולהובלה, להתקנה וגם לקיפול הציוד והחזרתו בסוף האירוע, כך שהדאגה היחידה שלכם תהיה להנות ולבלות באירוע המוצלח אותו רקמתם.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן