דירות למכירה גבעתיים

0
72
דירות למכירה גבעתיים
קרדיט:קנבה

איתור דירה למכירה שמתאימה באופן מושלם לרצונות ולצרכים שלכם היא משימה לא פשוטה. האפשרויות רבות ומגוונות אבל במקביל המחיר גבוה מאוד ולכן גם רף הציפיות גבוה מאוד. כשמחפשים דירות למכירה גבעתיים מציעה לא מעט הזדמנויות, בכל רחבי העיר. המומחים של קמחי נדל"ן מכירים היטב את כל השכונות של העיר שהוקמה על שתי גבעות ובינתיים התפרסה לשתיים נוספות – ויעזרו לכם למצוא נכס אידיאלי ספציפית עבורכם.

האפשרויות השונות של דירות למכירה גבעתיים והדגשים לגבי כל אופציה

* דירות יד שנייה – גבעתיים הוקמה כבר ב-1922, ויש בה כמובן מגוון רחב מאוד של דירות ישנות. בחלק מהאזורים של העיר מתבצעים פרויקטי פינוי-בינוי, שיכולים כמובן להשביח באופן משמעותי את ערכו של הנכס, ומצד שני להוות מטרד של ממש כשגרים במקום. בהתאם חשוב לבחון את ההיתכנות לכך, לצד מצבה של הדירה עצמה ומידת הנחיצות של שיפוץ.

* דירה בפרויקט התחדשות עירונית – אחד היתרונות המשמעותיים של גבעתיים הוא התכנון המוקפד של ההתפתחות העירונית. כתוצאה מכך גם בשכונות שצומחות לגובה במהירות התשתיות מותאמות לשינוי, ואיכות החיים גבוהה. דוגמה טובה לכך היא שכונת בורוכוב, וגם במרכז גבעתיים (ארלוזורוב, הל"ה, שינקין) תוכלו למצוא דירות כדאיות בפרויקטי התחדשות עירונית.

* דירה מקבלן – דירה חדשה בבניין חדש היא באופן טבעי הנכס האיכותי ביותר, בתנאי שמקפידים על בדיקה מעמיקה של האיכויות של הקבלן. החיסרון הוא שמדובר בדירות על הנייר, כלומר עדיין לא הושלמה הבנייה, ולכן תיתכן המתנה ממושכת עד למועד הכניסה לנכס.

לבחור דירה בגבעתיים בלב שלם

כשמחפשים דירות למכירה גבעתיים היא יעד מומלץ גם כשהמטרה היא מגורים וגם כשהמטרה היא השקעה. העיר מציעה איכות חיים גבוהה ומיקום מנצח (ולא רק בזכות הקרבה לתל אביב!), ולכן אין פלא שהביקוש לנדל"ן בגבעתיים נמצא במגמת עלייה מתמדת. קמחי נדל"ן מספקת שירותי תיווך וייעוץ על בסיס בקיאות מקצועית, קשב מלא לכל אדם, רצון אמיתי לעזור ואכפתיות. השירות ניתן ביעילות, חוסך לכם זמן יקר ובעיקר מונע טעויות, כך שתוכלו לבחור דירה בגבעתיים בלב שלם.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן